/Files/images/школа іст.png

Історія нашої школи починається в далекі 20-ті роки. Вже тоді існувала початкова школа, де навчалося 70-80 учнів. Важкими були ті часи. Не вистачало підручників, заняття проходили в маленькому приміщенні. Не всі діти мали можливість відвідувати школу через нестатки. Але з якою теплотою згадують колишні учні своїх вчителів Івана Агаповича та Катерину Костянтинівну.

У 1933 році у школі з'явилась піонерська організація. І хоч не було піонерської атрибутики, а галстуки робили із звичайної тканини, багато добрих справ було на рахунку піонерів нашої школи.

З 1951 року директором школи працював Слищенко Михайло Опанасович, а в 1952 році школа випустила перших випускників 7-го класу. Шкільними активістами були Газін А., Троян К., Томак М., Цибульська М.

З 1953 року директором школи працював Бондаренко Віктор Петрович. Добре навчалися і брали активну участь у громадських справах Свинобоєнко Л, Савчук Л., Берліян Л., Бондаренко О.

/Files/images/1965.jpgПедагогічний колектив 1965 року.

1976 рік знаменний для нашої школи тим, що новий навчальний рік учні та вчителі розпочали в новобудові. Нове приміщення школи було збудоване за типовим проектом і розраховане на 320 учнівських місць.

Після смерті Бондаренка В.П, у 1978 році педагогічний колектив очолила Боровик Марія Вікторівна.

/Files/images/11-й.jpg11-й випуск Врадіївської восьмирічної школи №3

Учні вели активну переписку з ровесниками з Грузії, Литви, Карелії.

З 1983 року директором школи працював Кабаков Ростислав Іванович.

У 1990 році школа стала середньою і випустила своїх перших випускників 11 класу. Добре вчилися Славінська О., Коваль О., Ройбул Р., Шевчук Н., Рожанська В, Луцик Л., Левицька І., та інші.

З 1998 до 2000 року директором школи працював Висоцький Петро Тимофійович, який згуртував педагогічний колектив, вселив їм віру й надію у такий важкий для держави час, коли не виплачувалась своєчасно заробітна плата.

У 2000 році директором школи стала Троян Л.М.

У школі працює 20 педагогічних працівників, 19 з них мають вищу педагогічну освіту, 1- середню спеціальну.

В школі навчається понад 200 учнів.

Школа, педколектив та рідне селище гордяться випускниками різних років. Ряд випускників добре вчилися та закінчили вищі навчальні заклади і працюють в рідному селищі та різних куточках світу.

Серед них варто назвати:

Бондаренко М.В. – закінчила Одеський педагогічний інститут, довгий час працювала вчителем, а потім директором рідної школи.

Матієнко О.І. – 1961 рік випуску. Закінчила Уманський педагогічний інститут, працювала вчителем та заступником директора з навчально-виховної роботи в нашій школі.

Свинобоєнко Л.Н. – 1962 року випуску. Закінчила Львівський торговельно-економічний інститут.

Кіторага С.І. – Закінчила Миколаївський педагогічний інститут, працює директором селищного Будинку культури.

Бондаренко А.В. – 1964 року випуску. Закінчив Далекосхідний політехнічний інститут, працював головою райдержадміністрації.

Домбровська З.П. – закінчила Миколаївський педінститут, працює в Врадіївській СЗОШ І ступеня.

Бондаренко А.В. – закінчила Одеський сільгоспінститут, працює в газовому господарстві.

Коломієць І.І. – 1984 рік випуску, закінчив Мелітопольський інститут механізації і газифікації.

Богуш В.М. – 1984 рік випуску. Закінчив Одеський дорожний інститут.

Щіпцов А.А. – 1980 року випуску. Закінчив Вінницький політехнічний інститут, працює головним енергетиком в Херсонській області.

Матієнко І.С. – 1984 рік випуску. Закінчила Миколаївський педагогічний інститут, працює вчителем в рідній школі.

Славінська О.Л. – 1991 рік випуску. Закінчила Миколаївський педагогічний інститут.

Шевчук Н.І. – 1993 рік випуску. Закінчила Одеський державний університет. Працює в Будинку диятчої творчості.

Рожанська В.В. – 1993 рік випуску. Закінчила Миколаївський педагогічний інститут. Працює вчителем історії.

Драпак О.Д. – 1993 рік випуску. Закінчив Миколаївський сільгоспінститут.

Луцик Л.Ф. – 1995 року випуску. Закінчила Харківську національну юридичну академію.

Нікітіна О.М. – 1995 року випуску. Закінчила Одеський національний університет ім.Мечникова.

Цюро В.В. – 1995 року випуску. Закінчив Дніпропетровський гірничий університет.

Гальченко І.В. – 1996 рік випуску. Закінчила Миколаївський національний університет.

Арсентьєв В.В. – 1996 року випуску. Закінчив Український національний Морський університет.

Домбровська А.В. – 1996 року випуску. Закінчила Миколаївський педагогічний університет, працює вчителем Врадіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3

Левицька І.С. – 1997 року випуску. Закінчила Харківську національну юридичну академію, працює помічником прокурора Врадіївського району.

Левицький В.І. – 1997 року випуску. Закінчив Харківську національну юридичну академію.

Тихолаз В.М.- 1997 року випуску. Закінчила Київський радіотехнічний інститут.

Чудна Н.М. – 1997 рік випуску. Закінчила Одеський національний університет.

Домбровський М.В. – 1999 рік випуску. Закінчив Миколаївську аграрну академію.

Ситник В.В. – 1999 року випуску. Закінчив Одеський національний університет. Працює в Доманівському відділі внутрішніх справ.

Арсентьєва А.М. – 2000 року випуску. Закінчила Інститут розвитку людини “Україна”.

Гордуз С.А. – 2000 року випуску. Закінчив Одеський інститут внутрішніх справ, працює у Врадіївській райдержадміністрації.

Варецька О.В. – 2000 року випуску Закінчила Одеський інститут народного господарства.

Троян Т.М. – 2001 року випуску. Закінчила в Одеський державному університеті ім. Мечнікова.

Левицький Д.І. – 2001 року випуску. Закінчив Харківську юридичну академію.

Продан О.В. – 2001 року випуску. Закінчив Київський політехнічний інститут.

Продан В.В. – 2001 року випуску. Закінчив Криворізький політехнічний інститут.

Арсентьєв М.М. – 2001 року випуску. Закінчив Миколаївську аграрну академію.

Початок нового 2001-2002 навчального року! Рік ювілейний! Ювілей держави! Ювілей і нашої школи! 25 років!

На святі були присутні: народний депутат України Акопян В.Г., який вручив школі кольоровий телевізор “Samsung” та музичну систему “Караоке”, голова райдержадміністрації Бондаренко А.В. подарував школі відеомагнітофон “LG”, начальник управління освіти при облдержадміністрації Захарченко В.Т. вручив на пам'ять школі комп'ютер Celleron 733, директор Врадіївського елеватору Черниш Г.Г. подарував школі холодильник “Nord”, директор СТОВ “Агрофірма “Україна” Топало М.В. виділив кошти для ремонту приміщення, селищний голова Тімановський В.К. вручив школі світильники. Випускник шоли, начальник райсількомунгоспу Пасєка С.М. привітав педагогів зі святом, вручивши класному керівнику Матієнко О.І. вишуканий букет квітів та пам'ятний подарунок для школи. Серед запрошених були і колишні учні різних років випуску: Бондаренко В.В., Савчук С.І., Богуш Т.М., Троян Л.А., Бондаренко О.Б., Білоус С.В., Дробин О.М., Троян М.А., Гирля С.І., Чудна Н.М. та інші, колеги-директори шкіл Тірон Л.Г., педагоги-ветерани Боровик М.В., Котляр Л.І., Кравченко Ф.Н., Гордуз Т.О., Барська Г.В., Згут Р.Г.

Наш народ у всі віки шанував освічених людей, справедливо вбачаючи в них свою національну гордість, втілення розуму, досвіду, продовження і примноження кращих надбань нації. Минулий навчальний рік пройшов у пошуках нових форм і методів роботи у втіленні нових технологій навчання і виховання. Вивчалися і впроваджувалися нові програми з окремих базових дисциплін, експериментували нові підручники, здійснювали перехід на 12-ти бальну систему оцінювання, нині готуємовсь перейти на 12-ти бальну систему оцінювання та 12-ти річний термін навчання, вивчали історико-культурну спадщину держави на честь незалежності України.

Школа випустила різних людей: агрономів, вчителів, лікарів, юристів. Випускники наші займають різні посади. Більше тисячі випускників, більше тисячі різних доль, і всіх об'єднує те, що у кожного в житті був улюблений вчитель, той самий, що зумів посіяти в серці дитини зерна любові і співпереживання на все життя.

Сьогодні в школі понад 200 учнів. Ця цифра з кожним роком зростає. Випускники працюють, продовжкють навчання. Деякі випускники пов'язані з нашою школою не одним, а кількома десятиліттями. Вийшовши з цих стін, вони не змогли з ними розлучитися і привели сюди своїх дітей, а дехто і онуків. Ми гордимося ними, радіємо за них і просто знаємо, що вони на землі є хороші люди.

В школі працює 22 педагогів та 10 працівників обслуговуючого персоналу. У всіх одна мета, один девіз – працювати в ім'я дитини.

В цей важкий час ми не змогли б вижити без підтримки районної державної адміністрації, районної та селищної Ради, шефських організацій, які надають відчутну допомогу школі. Завдяки їм ми маємо змогу харчувати дітей, дбати про їх оздоровлення, дякуючи та гармонійний розвиток. Завдяки клопотанням райдержадміністрації 4 учнів відпочивали в таборі “Артек” (Дусак В., Козирєв О., Білоус О., Білоус Т.), від партії комуністів путівки в «Артек» отримали Лисюк Альона, (2008р) Петричкович Олександр. (2009р), 30 учнів оздоровилось в районному таборі “Гайдарівець”.(«2002р).

2002-2003 навчальний рік – в школі навчається 207 учнів. Директор школи Троян Л.М., заступник директора по навчальній роботі – Матієнко О.І., заступник директора з виховної роботи Мельничук Т.М., педагог організатор Булах С.М. ведеться газифікація школи. В грудні, напередодні нового 2003 року до школи підведено газ, проходять роботи по газифікації самого приміщення школи.

Голова облдержадміністрації Гаркуша О.М. виділив 80 тисяч гривень для підведення центральної магістралі газопроводу до школи. Голова райдержадміністрації Бондаренко А.В. з місцевого бюджету виділяє кошти для обладнання газової топочної, придбання котлів.

25 січня 2003 року в школі запалав голубий вогник. А 4 квітня 2003 року - в школі свято з цього приводу. Запрошені керівники різних утсанов, господарств, які надавали допомогу в газифікації школи. Завдяки їм: голові облдержадміністрації Гаркуші О.М., голові облради Москаленку М.М., заступнику голови облради Травянко В.І., голові райдержадміністрації Бондаренку А.В., заступникам голови райдержадміністрації Урсул Г.П. та Онуфрієнку С.В., голові райради Марчуку Ю.З., голові селищної ради Тімановському В.К., начальнику відділу освіти при райдержадміністрації Висоцькому П.Т., головному архітектору району Сташенку В.О., начальнику газового господарства Покотілову В.А., депутату обласної ради, начальнику дорожної ремонтно-будівничої дільниці Татаренко О.І., директору елеватора Єфімову О.П., начальнику комбінату комунальних підприємств Тлустому С.С., директору фірми “Контакт” Каспіру М.П., газозварювальникам Сагайдаку І.В. та Іванчогло А.М., голові батьківського комітету Продан Т.В. ми завдячуємо цій великій події в історії нашої школи.

Було проведено свято “Голубого вогника”, яке підготували Мельничук Т.М., Булах С.М.. Головними дійовими особами був ансамбль вчителів: Пирогова Н.А., Клєвцова Л.А., Ратушняк І.С., Додончо О.І., Підорич О.Ю., Булах С.М., які веселили жартівливими піснями, розвеселяли любих гостей.

У 2002-2003 н.р. школу закінчили 15 учнів. Коновальчук С.С. закінчив школу із Золотою медаллю “За особливі досягнення у навчанні”. Зараз він продовжує навчання у Київській національній академії внутрішніх справ.

Переможцем районного конкурсу «Вчитель року» у номінації «Англійська мова » стала Тихевич Лариса Флорівна.

2003-2004 навчальний рік. Школа налічує 217 учнів. Відбувся районний конкурс “Вчитель року”. Перше місце в номінації вчитель зарубіжної літератури Клєвцова Любов Анатоліївна, яка вийшла в обласний тур.

З 2004 року заступником директора з навчально-виховної роботи призначено Петрову Аллу Анатоліївну. Вона продовжує науково – методичну роботу з педагогами. Вчителі не стоять осторонь районних конкурсів «Учитель року»

2004 – 2005 н.р. – Пирогова Н.А. (номінація «Інформатика»),

2005 – 2006 н.р. – Паламарчук О.Ф.(номінація «Історія»), Сорочан О.Ю. (номінація «Музика»),

2006 – 2007 н.р. – Непомняща І.С. (номінація «Образотворче мистецтво»)

2007 – 2008 н.р. – Ратушняк В.М. (номінація «Фізична культура»), Додончо О.І. (номінація «Початкові класи»),

2008 – 2009 н.р. – Нестерчук О.В. (номінація «Фізика»)

Протягом 2004 – 2009 н. р. атестат про загальну середню освіту отримало 105 випускників. З них закінчили школу з відзнакою:

2003 – 2004 н.р. - кл. керівник Непомняща Ірина Сергіївна

Ситник Олег Володимирович (золота медаль)

Шевцова Тетяна Миколаївна (золота медаль)

2004 -2005 н.р. . - кл. керівник Тихевич Лариса Флорівна

Панчева Анастасія Євгенівна (золота медаль)

Дзюба Юлія Вікторівна (срібна медаль)

2005 – 2006 н.р. – кл .керівник Пирогова Наталія Анатоліївна Шевцова Ірина Миколаївна (золота медаль)

Бабець Наталія Василівна (срібна медаль)

2006 – 2007 н.р. - кл. керівник Клєвцова Любов Анатоліївна

Троян Вадим Михайлович (срібна медаль)

Спинул Ірина Михайлівна (золота медаль)

Китик Інна Василівна (золота медаль)

З 2007 – 2008 н.р запроваджено зовнішнє незалежне оцінювання. Школа поповнилась новими кадрами:

Щеглакова Віра Вікторівна (2006 р) – педагог – організатор,

Дзюба Тетяна Михайлівна (2006 р.) – вч. біології,

Нестерчук Оксана Валеріївна (2007 р.) – вч. фізики,

Китик Людмила Леонідівна (2007 р.) – практичний психолог.

Якісні зміни освітньої системи неможливі без інноваційної педагогічної діяльності й технологізації навчально – виховного процесу. Це пов'язано з пошуком і впровадженням таких дидактичних підходів, які б гарантовано забезпечували досягнення очікуваних результатів освіти. Саме тому творчим завданням, над яким працює школа протягом останніх років, є впровадження інноваційних технологій у навчально – виховному процесі.

Кiлькiсть переглядiв: 724

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.